Verzija za štampu rss Bookmark and Share Početak » Novosti » Sport »

Katastrofa, osim rezultata

17. 07. 2013.

Katastrofa, osim rezultata - Katastrofa, osim rezultata Trener Partizana Vuk Rašović rekao je da je njegova ekipa odigrala katastrofalno protiv Širaka.

Partizan je u 92. minutu izborio remi sa jermenskim prvakom, golom Vladimira Volkova.

Rašović se nada da će pristup igri u revanšu u Beogradu biti mnogo bolji.

"Jedino što mogu da pohvalim je rezultat, sve drugo je bilo loše. Takoreći, katastrofa. Nismo uopšte bili u ovom meču, a za to nema opravdanja, pa čak ni to što je ovo praktično novi tim Partizana", rekao je Rašović novinarima posle remija u gsotima jermenskom Širaku (1:1), u prvoj utakmici u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Rašović je dodao da su neki od članova njegovog tima prošle godine nastupali u Teleoptiku i ovo je za njih vatreno krštenje u Evropi.

Širak je poveo golom Davita Hakobjana u 47. minutu, a konačan rezultat postavio je Vladimir Volkov u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Revanš će se igrati sledeće srede u Beogradu.

Rašović je kazao da veruje da će utakmica u Beogradu biti mnogo bolja.

"Verujem da će u revanšu biti mnogo drugačije i da će pristup biti mnogo bolji. Domaćini nas nisu iznenadili, mi smo znali način na koji igraju, ali problme je u tome što nismo odgovorili onako kako je trebalo, ionako kako smo se dogovorili", rekao je Rašović.

U današnjem meču nije igrao Ivan Ivanov jer, kako je rekao, "nije fizički i psihički spreman", a trener crno-belih nije želeo to da komentariše.

"Ne bih pričao o tome. Ivan nam je rekao da ne može da igra i mi u ovom trenutku ne možemo da znamo da li će on nastupati u revanšu. Za te detalje morate da pitate ljude u klubu koji su zaduženi za to", rekao je Rašović.

Izvor: [b92.net]

Čitanja: 991 | Komentara: 0 | Dodaj komentar

Beogradski maraton - Katastrofa, osim rezultata
Beogradski maraton

U polumaratonu i maratonu učestvovalo je 4.484 takmičara, a uprkos kiši i lošem vremenu više od 20.000 rekreativaca trčalo je
Trka za VN Nemačke sve manje izgledna - Katastrofa, osim rezultata
Trka za VN Nemačke sve manje izgledna

Trka Formule 1 u Nemačkoj sve je manje izvesna, pošto uprava nijedne od dve staze nije uspela da se dogovori
Meklaren-Honda - Katastrofa, osim rezultata
Meklaren-Honda

Meklaren-Honda. Crveno-belo. Osamdesete, devedesete. Aerton Sena. Alen Prost. Sama pomisao na tu kombinaciju vraća u prošlost, u divno vreme kada
Blistava sezona Ane Subotić - Katastrofa, osim rezultata
Blistava sezona Ane Subotić

Atletičarka Ana Subotić je imala izuzetno uspešnu prošlu godinu i zlatnim se slovima upisala kao prvi olimpijac iz Ivanjice, proslavljajući
Rozbergu pol pozicija u Ostinu - Katastrofa, osim rezultata
Rozbergu pol pozicija u Ostinu

Vozač Mercedesa Niko Rozberg osvojio je pol poziciju pred Veliku nagradu Sjedinjenih Država, 17. trku ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Nemac