Verzija za štampu rss Bookmark and Share Početak » Novosti » Sport »

ODBOJKAŠICE SRBIJE IZGUBILE OD RUSIJE

18. 01. 2008.

ODBOJKAŠICE SRBIJE IZGUBILE OD RUSIJE - Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Rusije sa 1:3 [17:25, 25:23, 30:32, 20:25] u trećem kolu Grupe A evropskih kvalifikacija za Olimpijske igre u Pekingu, ali je ipak obezbedila plasman u polufinale turnira.

Selekcija Srbije, kojoj je ovo prvi poraz na turniru, osvojila je drugo mesto u grupi, i igraće u polufinalu sa Poljskom, prvoplasiranom ekipom u Grupi B [subota od 20h]. Drugi polufinalni par je Rusija - Nemačka

Pobednik evropskog kvalifikacionog turnira u Haleu jedini će obezbediti plasman na Olimpijske igre u Pekingu.

Čitanja: 1228

Beogradski maraton -
Beogradski maraton

U polumaratonu i maratonu učestvovalo je 4.484 takmičara, a uprkos kiši i lošem vremenu više od 20.000 rekreativaca trčalo je
Trka za VN Nemačke sve manje izgledna -
Trka za VN Nemačke sve manje izgledna

Trka Formule 1 u Nemačkoj sve je manje izvesna, pošto uprava nijedne od dve staze nije uspela da se dogovori
Meklaren-Honda -
Meklaren-Honda

Meklaren-Honda. Crveno-belo. Osamdesete, devedesete. Aerton Sena. Alen Prost. Sama pomisao na tu kombinaciju vraća u prošlost, u divno vreme kada
Blistava sezona Ane Subotić -
Blistava sezona Ane Subotić

Atletičarka Ana Subotić je imala izuzetno uspešnu prošlu godinu i zlatnim se slovima upisala kao prvi olimpijac iz Ivanjice, proslavljajući
Rozbergu pol pozicija u Ostinu -
Rozbergu pol pozicija u Ostinu

Vozač Mercedesa Niko Rozberg osvojio je pol poziciju pred Veliku nagradu Sjedinjenih Država, 17. trku ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Nemac