Verzija za štampu rss Bookmark and Share Početak » Novosti » Sport »

Srbija osvojila bronzu

25. 07. 2013.

Srbija osvojila bronzu - Srbija osvojila bronzu

Ženska reprezentacija Srbije u gađanju malokalibarskim pištoljem osvojila je danas bronzanu medalju na prvenstvu Evrope u Osijeku.

Ekipa u sastavu: Jasna Šekarić, Zorana Arunović i Danica Rašeta pogodila je ukupno 1.728 krugova.

Zlato je pripalo Rusiji sa 1.743, a srebro Nemačkoj sa 1.735 krugova.

Marićeva čestitala ženskoj reprezentaciji u streljaštvu

Ministarka omladine i sporta Alisa Marić čestitala je danas ženskoj streljačkoj reprezentaciji Srbije na osvajanju bronzane medalje na Evropskom prvenstvu u Osijeku.

"Čestitam vam na osvajanju prve medalje za srpsko streljaštvo na kontinentalnom prvenstvu u Osijeku, i ujedno, na jubilarnoj, 10. medalji koju su naše reprezentativke u disciplini pištolj osvojile na Evropskim šampionatima. Time se dokazuje visoki nivo koji Srbija već godinama zauzima na Starom kontinentu i nastavlja sjajna tradicija streljaštva u našoj zemlji", istakla je Marićeva.

Ženska reprezentacija Srbije u sastavu Jasna Šekarić, Zorana Arunović i Danica Rašeta osvojila je bronzanu medalju u gađanju malokalibarskim pištoljem u ekipnoj konkurenciji.

Izvor: [studiob.rs]

Čitanja: 1464 | Komentara: 0 | Dodaj komentar

Beogradski maraton - Srbija osvojila bronzu
Beogradski maraton

U polumaratonu i maratonu učestvovalo je 4.484 takmičara, a uprkos kiši i lošem vremenu više od 20.000 rekreativaca trčalo je
Trka za VN Nemačke sve manje izgledna - Srbija osvojila bronzu
Trka za VN Nemačke sve manje izgledna

Trka Formule 1 u Nemačkoj sve je manje izvesna, pošto uprava nijedne od dve staze nije uspela da se dogovori
Meklaren-Honda - Srbija osvojila bronzu
Meklaren-Honda

Meklaren-Honda. Crveno-belo. Osamdesete, devedesete. Aerton Sena. Alen Prost. Sama pomisao na tu kombinaciju vraća u prošlost, u divno vreme kada
Blistava sezona Ane Subotić - Srbija osvojila bronzu
Blistava sezona Ane Subotić

Atletičarka Ana Subotić je imala izuzetno uspešnu prošlu godinu i zlatnim se slovima upisala kao prvi olimpijac iz Ivanjice, proslavljajući
Rozbergu pol pozicija u Ostinu - Srbija osvojila bronzu
Rozbergu pol pozicija u Ostinu

Vozač Mercedesa Niko Rozberg osvojio je pol poziciju pred Veliku nagradu Sjedinjenih Država, 17. trku ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Nemac