[sql_error] : Table 'bgsvet11_bgs_new.bgs_register' doesn't exist

- query: INSERT INTO `bgsvet11_bgs_new`.`bgs_register` (`ip`,`date`,`browser`,`referer`) VALUES ('3.129.247.196','1713242348','claudebot','')

Verzija za štampu rss Bookmark and Share Početak » Novosti » Sport » Vaterpolo »

VATERPOLISTI VOJVODINE U EVROLIGI!

10. 10. 2010.

VATERPOLISTI VOJVODINE U EVROLIGI! - Vaterpolisti Vojvodine obezbedili su plasman u Evroligu pobedom nad ruskim Sintezom 8:6 (3:3, 0:0, 2:1, 3:2) i praviće društvo Partizanu u najkvalitetnijem evropskom takmičenju .

"Lale" su bile domaćin kvalifikacionog turnira na kojem su prethodno poražene od Segeda sa 11:6, a bile bolje od Breše sa 7:5.

U odlučujućem meču za dalji plasman mladi Novosađani su loše otvorili meč i već u prvoj četvrtini su gubili sa 3:1.

Ipak, heroj pobede Srđan Vuksanović je sa dva gola u finišu prvog dela izjednačio rezultat, a sa još dva pogotka u trećoj četvrtini doneo prednost Vojvodini koja se zadržala do kraja meča - 8:6.

Izvor: [ blic.rs ]

Čitanja: 2570 | Komentara: 0 | Dodaj komentar

Vaterpolisti sa Mađarskom za titulu -
Vaterpolisti sa Mađarskom za titulu

Kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Vanja Udovičić rekao je da će utakmica protiv Mađarske u finalu Svetske lige biti spektakl. "Utamica
Od dna do krova -
Od dna do krova

Vaterpolo klub Crvena zvezda je prvi put u klupskoj istoriji postao prvak Evrope. Fantastičan uspeh i za srpski vaterpolo koji