• Arena Sport 1 HR - utorak

    06:30 JULES RIMET TROPHY, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    07:00 JADARN - JUG, Vaterpolo, REGIONALNA LIGA, snimka, sport
    08:30 BASKONIA - VALNECIA, Košarka, ENDESA, snimka, sport
    10:00 NICE - PSG, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
    12:00 VARAŽDIN - OSIJEK, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
    14:00 MILAN - BOLOGNA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
    16:00 PRVA LIGA, Nogomet, EMISIJA, snimka, sport
    17:30 PREGLED LIGE, Nogomet, BELGIJSKA LIGA, Prem.snimka, sport
    18:00 FINALE ŽENE MLADOST - KAŠTELA, Odbojka, ODBOJKAŠKI KUP, snimka, sport
    19:30 CRASH, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    20:00 KOTV WEEKLY, BOKS, Prem.snimka, sport
    20:45 LUTON TOWN - MANCHESTER UNITED, Nogomet, CARABAO CUP, sport
    22:30 GYOR - PODRAVKA, Rukomet, LIGA PRVAKINJA, snimka, sport
    00:15 BARCELONA - FLAMENGO, Nogomet, COPA LIBERTADORES, sport
    02:15 NBA ACTION, Košarka, MAGAZIN, snimka, sport
    03:00 DENVER - LOS ANGELES G3, Košarka, NBA LIGA, sport
    05:30 9.79, DOKUMENTARNI FILM, snimka
  • Arena Sport 2 HR - utorak

    07:00 OJ SIMPSON, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    08:30 VEGAS - DALLAS GAME 4, Hokej, NHL, snimka, sport
    10:30 TENERIFE - OOSTENDE, Košarka, LIGA PRVAKA, snimka, sport
    12:00 CLEVELAND - CHICAGO WS, Baseball, MLB, snimka, sport
    14:00 LA LAKERS - DENVER G2, Košarka, NBA LIGA, snimka, sport
    16:00 PORTO - BRAGA, Nogomet, PORTUGALSKA LIGA, snimka, sport
    18:00 JEDNOM BRACA, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    19:00 LEYTON ORIENT - TOTTENHAM, Nogomet, CARABAO CUP, sport
    21:00 HIBERNINAN - RANGERS, Nogomet, ŠKOTSKA LIGA, snimka, sport
    23:00 PREGLED KOLA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
    00:00 AMERICA MINEIRO - PONTE PRETA, Nogomet, COPA DO BRASIL, sport
    02:00 TAMPA BAY - DALLAS G2, Hokej na ledu, NHL, snimka, sport
    05:00 ITALIJA - ŠKOTSKA, Ragbi, KUP 6 NACIJA SEASON REVIEW, snimka, sport
  • Arena Sport 3 HR - utorak

    06:40 KOTV, Boks, MAGAZIN, snimka, sport
    07:15 MILAN - BOLOGNA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA BEST OFF, snimka, sport
    09:00 SG:FEDERER, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    09:30 SG: BOLT, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    10:00 SLAVIA PRAG - TEPLICE, Nogomet, ČEŠKA LIGA, snimka, sport
    12:00 GAZ METAN - DINAMO B., Nogomet, RUMUNJSKA LIGA, snimka, sport
    14:00 SHORTLIST, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    15:00 BOTAFOGO - SANTOS, Nogomet, BRAZILSKA LIGA, snimka, sport
    17:00 MONTPELLIER - ANGERS, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
    19:00 GENOA - CROTONE, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
    21:00 DINAMO - SLAVEN BELUPO, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
    23:00 PREGLED KOLA, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
    00:00 LUTON TOWN - MANCHESTER UNITED, Nogomet, CARABAO CUP, snimka, sport
    02:00 SHORTLIST, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    02:30 DEPORTIVO B. - RIVER PLATE, Nogomet, COPA LIBERTADORES, sport
    04:30 SHORTLIST, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    05:00 ŠIBENIK - LOKOMOTIVA, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
  • Arena Sport 4 HR - utorak

    06:00 MNR: ITA/EXYU, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    07:00 MNR: TUR/GRČ, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    08:00 FINALE ZAPADA GAME 2, Košarka, NBA LIGA, snimka, sport
    10:00 FERENCVAROS - DINAMO, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
    12:00 GRAN CANARIA - BILBAO BASKET, Košarka, ENDESA, snimka, sport
    13:30 SOY FOOTBALL, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    14:00 MAGIC MOMENT, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    15:30 WAREGEM - CLUB BRUGGE, Nogomet, BELGIJSKA LIGA, snimka, sport
    18:00 OSIJEK - BASEL, Nogomet, EUROPALIGA, snimka, sport
    20:00 CRASH, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    20:30 FORTALEZA - INTERNACIONAL, Nogomet, BRAZILSKA LIGA, snimka, sport
    22:30 KENNY, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    00:00 GRAN CANARIA - BILBAO BASKET, Košarka, ENDESA, snimka, sport
    01:30 SOY FOOTBALL, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    02:00 WAREGEM - CLUB BRUGGE, Nogomet, BELGIJSKA LIGA, snimka, sport
    04:00 FORTALEZA - INTERNACIONAL, Nogomet, BRAZILSKA LIGA, snimka, sport
    06:00 MNR: ENG / NJEM, DOKUMENTARNI FILM, snimka
  • Arena Sport 5 HR - utorak

    15:00 GORICA - ISTRA, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport
    17:00 CRVENA ZVEZDA - MLADOST, Vaterpolo, REGIONALNA LIGA, snimka, sport
    18:30 ZAGREB - KIEL, Rukomet, LIGA PRVAKA, snimka, sport
    20:00 HAMBURG MIX RACE, Triatlon, ITU WORLD SERIES, snimka, sport
    21:30 SHORTLIST, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
    22:00 POHANG - SANGJU, Nogomet, KOREJSKA LIGA, snimka, sport
    00:00 NAJAVA PROGRAMA, NAJAVA PROGRAMA, najava
  • Arena Sport 6 HR - utorak

    15:00 NANTES - ST.ETIENNE, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
    16:40 VERONA - ROMA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
    18:30 RAND UNIVERSITY, DOKUMENTARNI FILM, snimka
    20:00 TAMPA BAY - DALLAS GAME 2, Hokej, NHL, snimka, sport
    22:00 ST GALLEN - SION, Nogomet, MEKSIČKA LIGA, snimka, sport
    00:00 NAJAVA PROGRAMA, NAJAVA PROGRAMA, najava

John Newman i Milky Chance na Exitu

Nova engleska soul zvezda John Newman, nastupiće u subotu 11. jula, a indie-pop duo Milky Chance 12. jula na glavnoj
{title} - {opis}

ROBMATIC - novi švajcarski DJ star u Beogradu!

U petak 21. Jula na gradskom splavu Lasta nastupiće nova švajcarska Tech-House zvezda - ROBMATIC ROBMATIC je nova sjajna zvezda