[sql_error] : Table './bgsvet11_bgs_new/bgs_register' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
- query: SELECT * FROM `bgsvet11_bgs_new`.`bgs_register` WHERE ip='54.227.97.219' AND browser='CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)'


[sql_error] : Table './bgsvet11_bgs_new/bgs_register' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
- query: INSERT INTO `bgsvet11_bgs_new`.`bgs_register` (`ip`,`date`,`browser`,`referer`) VALUES ('54.227.97.219','1638131327','CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)','')

  • RTS 1 - nedjelja

    06:00 Vesti
    06:05 Jutarnji program
    08:00 Jutarnji dnevnik
    08:30 Jutarnji program
    09:00 Vesti
    09:05 Šarenica: Šarenica
    11:00 Znanje imanje: Selo - Grad
    12:00 Dnevnik
    12:18 Vreme, stanje na putevima
    12:28 Potera, kviz, show
    13:26 SAT: Novi putevi Srbije
    14:10 RTS ordinacija: Insulinska rezistencija
    15:10 Vesti
    15:20 Kuhinja moga kraja
    16:25 Vesti
    16:31 Crna svadba, TV serija
    17:20 Vek vaterpola u Srbiji - Velika veština: Olimpijski kalup
    18:23 Sasvim prirodno
    19:00 Slagalica, kviz, show
    19:23 Vreme
    19:30 Dnevnik
    20:05 Crna svadba, TV serija
    21:00 Ja volim Srbiju
    22:21 Telohranitelj, serija
    23:26 Dnevnik
    23:47 Velika iluzija: O Nebesima i Keltima, filmski program, serija
    00:24 SAT
    01:09 Ja volim Srbiju
    02:19 Kuhinja moga kraja
    03:00 Vesti (04.00, 05.00)
    03:20 Sasvim prirodno
    03:50 Znanje imanje
    04:49 Telohranitelj, serija
    05:49 Verski kalendar
    06:00 Vesti
  • RTS 2 - nedjelja

    06:05 Muzika za dobro jutro
    07:47 Slagalica, kviz, show
    08:09 Datum
    08:15 Verski kalendar
    08:30 Zoki, Poki
    08:52 Fintin
    09:06 Neko kao ja
    09:23 I bez muke ima nauke
    09:51 E-TV
    10:20 Od zlata jabuka
    10:45 Pristupačan program: Trag - Zvezdano nebo nad Srbijom - Đorđe Stanojević (SZJ)
    11:18 Verski mozaik Srbije
    11:58 Profil i profit
    12:30 Kulturako aresipe
    13:00 Klizanje: Gran pri (Soči), egzibicije, prenos, sport
    15:38 Sve boje života
    16:08 Lični kosmos: Vesela učionica, razigrani Šekspir
    16:40 Skrivena Italija
    17:08 Klub malih pitalica: Predlozi
    17:25 Vi i Mira Adanja-Polak: Mira Adanja Polak: Ekskluzivno
    18:00 Odbojka (ž) - PS: TENT - Ub, prenos, sport
    19:58 Eko minijature: Pazi otrovno - Paukovi
    20:03 Edu global
    20:33 Lilika
    22:00 Fauda 3, serija
    22:52 Vrebač
    00:30 Teofilovići i Miroslav Tadić (Banjaluka)
    01:29 Klizanje: Gran pri (Soči), egzibicije
    03:40 Odbojka (ž) - PS: TENT - Ub
    05:05 SAT
  • B92 - nedjelja

    06:15 Kviz: Štoperica
    07:00 Galileo
    08:00 Plodno i rodno
    09:30 Čista ljubav, serija
    10:30 Kviz: Štoperica
    11:00 Emisija: Osvrt
    11:30 Aviondžije, serija
    12:15 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
    12:30 Istine i laži, serija
    13:15 Istine i laži, serija
    14:00 Tate, serija
    15:00 Švindleri 2, serija
    16:00 B92 Vesti
    16:30 Automoto Show
    17:10 Aviondžije, serija
    18:15 Emisija: Osvrt
    19:00 Tate, serija
    20:00 Tate, serija
    21:00 Švindleri, serija
    22:00 Džon Vik 3, film
    00:30 Kviz: Štoperica
    01:00 Čikago u plamenu, serija
    02:00 Čikago u plamenu, serija
    03:00 Džon Vik 3, film
    05:30 Vice
    06:00 Kviz: Štoperica
  • HappyTV - nedjelja

    06:55 Vesti
    07:00 Vikend jutro
    07:55 Vesti
    08:00 Vikend jutro
    08:55 Vesti
    09:00 Vikend jutro
    09:55 Vesti
    10:00 Vikend jutro
    10:55 Vesti
    11:05 TV PRODAJA - Biostile
    11:20 Bolja zemlja
    11:55 Vesti
    12:00 BOLJA ZEMLJA Premijera
    12:55 Vesti
    13:00 Prelo u našem sokaku - Uživo
    13:55 Vesti
    14:00 Prelo u našem sokaku - Uživo
    15:00 Posle ručka - premijera
    17:30 Telemaster
    18:30 Naslovna strana - PREMIJERA
    19:03 ČAĐAVA MEHANA
    20:34 Muzički specijal
    23:00 Goli život - premijera
    01:12 Srpske domaćice
    02:49 Glamur
    03:10 Muzički specijal
    04:30 Rano jutro
    05:45 Vesti
    05:50 Dobro jutro Srbijo
  • Prva Srpska TV - nedjelja

    06:55 Nećete verovati
    07:25 Exploziv - specijal
    07:55 JUTRO, emisija, serija
    11:55 Srećna Srbija, emisija, serija
    13:00 Zvezde Granda - specijal, emisija, show
    16:10 Igra sudbine - rekapitulacija
    18:00 Vesti
    18:45 Exploziv - specijal
    19:20 Kolo sreće
    21:00 Nikad nije kasno, emisija, serija
    23:25 Radna akcija sa Tamarom, emisija, serija
    00:35 Srećna Srbija, emisija, serija
    01:30 Zvezde Granda, emisija, show
    04:20 Praktična žena, emisija, serija
    05:40 Exploziv
    06:00 JUTRO, emisija, serija
  • Prva Plus - nedjelja

    06:00 Meri ubija ljude
    06:45 Plava krv
    07:30 Dome, slatki dome
    08:15 TV prodaja: Biostile - Vaše zdravlje, naša briga
    08:30 Plava krv
    09:15 Dome, slatki dome
    10:15 Kuhinja
    13:00 Najsmešniji kućni video
    13:45 Dosije Iks
    15:30 Najsmešniji kućni video
    16:00 Svi su dobro
    18:00 Šapat iz kamena
    20:00 Posebna
    22:00 Bekstvo iz Pretorije
    00:15 Lovci i lovina
    02:00 Dome, slatki dome
    02:45 Narkos
    04:15 Kuhinja
    05:30 Narkos

John Newman i Milky Chance na Exitu

Nova engleska soul zvezda John Newman, nastupiće u subotu 11. jula, a indie-pop duo Milky Chance 12. jula na glavnoj
{title} - {opis}

ROBMATIC - novi švajcarski DJ star u Beogradu!

U petak 21. Jula na gradskom splavu Lasta nastupiće nova švajcarska Tech-House zvezda - ROBMATIC ROBMATIC je nova sjajna zvezda