• RTS 1 - utorak

    06:00 Vesti
    06:05 Jutarnji program
    08:00 Jutarnji dnevnik
    08:30 Jutarnji program
    11:00 Selo gori a baba se češlja
    11:55 Dnevnik
    12:13 Vreme, stanje na putevima
    12:25 Od zlata jabuka
    12:52 Azra
    14:38 Ovo je Srbija
    15:23 Hotel Balkan, TV serija
    17:00 Dnevnik RT Vojvodina
    17:26 Beogradska hronika
    18:01 Šta radite, bre
    18:23 Oko
    19:00 Slagalica, kviz, show
    19:21 Vreme
    19:30 Dnevnik
    20:05 Hotel Balkan
    21:10 Oko: Specijal - Sporazum u Grenelovoj brzini
    22:00 Srce zločina: Ubistvo Radovana Stojičića Badže
    23:10 Dnevnik
    23:30 Navy CIS
    00:18 Kulturni dnevnik
    00:36 Azra
    02:14 Kina, kineski dokumentarni film
    03:00 Vesti (04.00, 05.00)
    03:05 Od zlata jabuka
    03:32 Oko Specijal
    04:25 Oko
    04:55 Selo gori a baba se češlja
    05:48 Verski kalendar
    06:00 Vesti
  • RTS 2 - utorak

    06:05 Datum
    06:11 Verski kalendar
    06:21 Lajmet
    06:29 Trezor
    07:30 Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka
    07:53 Mali dnevnik
    08:00 Matematika za peti razred
    08:32 Srpski jezik za peti razred
    08:55 Jezičke nedoumice: Pritom i pri tome
    08:58 Fizičko i zdravstveno vaspitanje za peti razred
    09:11 Biologija za peti razred
    09:26 Zdravstveno vaspitanje za peti razred
    09:34 I bez muke ima nauke
    09:59 Životna sredina i zdravlje: Ko muti vodu
    10:27 Rođeni šampioni
    10:55 Datum
    11:01 Znanje imanje
    12:06 Gitar art festival 2019 - Klasika 2
    13:08 I bez muke ima nauke
    13:37 Ekologija materijala
    14:02 Mali dnevnik
    14:08 Internat za plemićke kćeri, serija
    15:00 Navy CIS
    15:48 Štićenik
    16:38 TRI BOJE ZVUKA
    17:27 Pravo na sutra: Kosovske minijature u doba korone
    17:57 Savremeni svetski pisci: Peter Handke
    18:54 Lajmet
    19:00 Internat za plemićke kćeri, serija
    19:51 Datum
    20:07 Kina, kineski dokumentarni film
    21:00 Raj za dame
    21:50 Tvrđave na Dunavu
    22:32 Put odrastanja
    23:31 Koncer Mire Škorić
    00:28 Fauda, serija
    01:06 Lajmet
    01:11 Galija - Akustično kao nekada
    02:03 Trezor
    03:02 Tvrđave na Dunavu
    03:40 Put odrastanja
    04:32 Izabrali ste 60 najlepših narodnoh pesama
  • B92 - utorak

    06:00 Ninja ratnici
    07:00 TV Čorba
    07:30 Crtani filmovi
    11:45 Galileo, serija
    12:40 Top Shop, teleprodaja
    13:00 Balkanska mafija, serija
    14:00 Lud, zbunjen, normalan, serija
    15:00 TV Čorba
    15:30 Nemoj da zvocaš
    16:00 B92 Vesti
    16:40 B92 Fokus
    17:00 Galileo
    18:00 TV Čorba
    18:30 Nemoj da zvocaš
    19:00 Lud, zbunjen, normalan, serija
    20:00 Kuhinja
    21:00 Zločinački um
    23:15 B92 Vesti
    23:45 B92 Sportski pregled
    23:55 B92 Fokus
    00:15 Balkanska mafija, serija
    01:00 Ninja ratnici
    02:00 Zločinački um
    04:00 Ninja ratnici
    05:00 Vice
    06:00 Ninja ratnici
  • HappyTV - utorak

    06:25 Vesti
    06:30 Rano jutro
    06:54 Dobro jutro Srbijo
    06:55 Vesti
    07:00 Dobro jutro Srbijo
    10:30 Top Shop, teleprodaja
    10:45 Dobro jutro Srbijo
    11:25 Glamur
    11:55 Vesti
    12:05 Top Shop, teleprodaja
    12:20 Parovi: Buđenje
    12:55 Vesti
    13:00 Parovi: Buđenje
    13:55 Vesti
    14:05 Parovi: Radni dan
    15:30 Posle ručka
    17:30 Telemaster
    18:05 Bodrumska priča, Serija
    18:50 U osvit zore, Serija
    19:40 Upoznajte parove
    21:35 Glamur
    21:55 Provodadzija
    22:45 Parovi: Parograf
    02:00 Parovi: Uživo
    04:30 Rano jutro
    04:31 Prve vesti
    04:41 Rano jutro
    05:20 Vesti
    05:30 Rano jutro
  • Prva Srpska TV - utorak

    06:00 Exkluziv, emisija, serija
    06:30 Exploziv
    06:55 Vesti Specijal
    10:00 Godine Slatkog greha
    10:50 Exploziv
    11:40 Strasti orijenta
    13:00 150 minuta, emisija, serija
    15:40 Igra sudbine
    16:35 Praktična žena
    17:30 Exkluziv, emisija, serija
    18:00 Vesti
    18:45 Exploziv
    19:20 Andrija i Anđelka
    20:00 Loto, emisija
    20:10 Tate
    21:00 Igra sudbine
    22:00 Urgentni centar
    23:00 Na mestu zločina
    23:20 Slatke muke
    00:00 Žena u zlatu
    02:00 Exkluziv, emisija, serija
    02:20 Sestre
    04:00 Exploziv
    06:00 Exkluziv, emisija, serija
  • Prva Plus - utorak

    06:30 Ivanovi protiv Ivanovih
    07:15 Istine i laži
    08:00 Šaljivi kućni video
    08:20 Nerealno
    09:00 Nestanak
    10:00 Divljaci
    12:15 Najgori kuvari Amerike
    13:00 Ivanovi protiv Ivanovih
    13:45 Nerealno
    14:30 Šaljivi kućni video
    15:00 Boksač
    17:00 Istine i laži
    18:00 Istine i laži
    19:00 Najgori kuvari Amerike
    20:00 Ted
    22:00 Opljačkaj mafiju
    00:00 Nestanak
    01:00 Zločinački umovi
    01:30 Istine i laži
    02:15 Ted
    04:15 Nestanak
    05:00 Nerealno
    05:40 Zločinački umovi

John Newman i Milky Chance na Exitu

Nova engleska soul zvezda John Newman, nastupiće u subotu 11. jula, a indie-pop duo Milky Chance 12. jula na glavnoj
{title} - {opis}

ROBMATIC - novi švajcarski DJ star u Beogradu!

U petak 21. Jula na gradskom splavu Lasta nastupiće nova švajcarska Tech-House zvezda - ROBMATIC ROBMATIC je nova sjajna zvezda