• RTV Slovenija 1 - utorak

    06:15 Kultura
    06:25 Odmevi
    07:00 Dobro jutro
    10:05 Opus, Rodbina Ipavec
    10:40 TV IZLOŽBA
    10:55 Vrtičkarji, Beli zajec, serija
    11:25 Vem!, kviz, show
    11:55 Tednik
    13:00 Prvi dnevnik
    13:20 Sport
    13:30 Vreme
    13:35 Severna obzorja, ameriška nadaljevanka, serija
    14:25 TV IZLOŽBA
    14:45 Duhovni utrip, Onkraj materialističnega prepričanja
    15:00 TV IZLOŽBA
    15:15 Kanape - Kanapé, oddaja za mlade
    15:45 TV IZLOŽBA
    16:05 Milan, Milan in mama muca, serija
    16:10 Nejko, Nejko bi rad igral na glasbilo, serija
    16:20 Buck, Pretep in popevanje, serija
    16:35 Buck, Šifra in kosmiči, serija
    17:00 Poročila ob petih
    17:15 Sport
    17:20 Vreme
    17:25 Koda, Kje bomo letos dopustovali?
    17:55 Kalimero
    18:10 Janko Strižić
    18:15 Športniki, Tenis, Dječji
    18:20 Vem!, kviz, show
    18:50 Vreme
    18:57 Dnevnik
    19:29 SLOVENSKA KRONIKA
    19:45 Sport
    19:55 Vreme
    20:00 Bolnišnica dobre karme, britanska nadaljevanka, serija
    20:55 Rešeni pred izumrtjem, dokumentarna oddaja, Dokumentarni
    21:45 Kulturne miniature, Kaznovano navdušenje
    21:55 Vreme
    22:00 Odmevi
    22:30 Kultura
    22:40 Sport
    22:55 Vreme
    23:10 Spomini, prof.dr. Miloš Kobal-Borut, Dokumentarni
    01:45 Dnevnik Slovencev v Italiji
    02:15 Dnevnik
    02:40 SLOVENSKA KRONIKA
    02:55 Sport
    03:00 Vreme
    03:05 Napovedujemo
  • RTV Slovenija 2 - utorak

    06:00 Napovedujemo
    10:20 Videotrak
    11:30 Dobro jutro
    14:15 Slovenski magazin
    14:40 Kaj dogaja?, Anamarija Lampič
    15:30 Med spoloma, dokumentarni film
    16:40 Joker
    17:55 Hitlerjeva biblija, dokumentarni film
    18:55 Videotrak
    20:00 Japonska: domnevno kriv?, francoska dokumentarna oddaja, Dokumentarni
    21:00 Glumim, jesam
    22:50 NaGlas!, Katarina Rešek - Кукла Kesherović
    23:15 Rockfield - studio na kmetiji, britanski dokumentarni film
    00:55 Videotrak
    01:55 Info-kanal
    04:00 Info-kanal
    06:00 Napovedujemo
  • RTV Slovenija 3 - utorak

    06:00 Primorska kronika
    06:20 Tele M, regionalna aktualno-informativna oddaja, informativni
    06:45 S-prehodi, Čezmejno zborovsko delovanje v pandemičnem obdobju
    07:15 Rojaki, oddaja o zamejcih
    07:30 Dober dan, Koroška
    08:00 15. redna seja Preiskovalne komisije o ugotavljanju zlorab v zadevi Franc Kangler in drugi
    10:30 Poročila
    11:00 Novinarska konferenca vlade o aktualnem stanju glede bolezni covid-19
    12:00 15. redna seja Preiskovalne komisije o ugotavljanju zlorab v zadevi Franc Kangler in drugi
    13:30 Prvi dnevnik
    14:00 38. nujna seja Odbora za infrastrukturo, okolje in prostor
    18:00 23. redna seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
    19:00 102. redna seja Kolegija predsednika Državnega zbora
    20:00 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
    20:30 Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom
    20:45 Šport s slovenskim znakovnim jezikom
    20:50 Vreme s slovenskim znakovnim jezikom
    21:00 Odkrito, Intervju z ministrom za zunanje zadeve Anžetom Logarjem
    21:45 DANES
    23:00 Odmevi
    23:30 Odkrito, Intervju z ministrom za zunanje zadeve Anžetom Logarjem
    00:15 Dnevnik Slovencev v Italiji
    00:40 Primorska kronika
    01:00 Tele M, regionalna aktualno-informativna oddaja, informativni
    01:25 3. redna seja Preiskovalne komisije o zagotavljanju zaščitne opreme ter ukrepih institucij in nosilcev javnih funkcij za zajezitev širjenja bolezni COVID-19
  • Kanal A, SLO - utorak

    06:00 Pavza!
    06:50 Svet
    07:45 Vaše zdravje naša skrb
    08:00 Supergirl
    08:55 Top Gear: Od A do Ž
    10:00 Vaše zdravje naša skrb
    10:20 Top Gear: Extra Gear
    10:50 Top Gear: Extra Gear
    11:25 Naša mala klinika
    12:20 Vaše zdravje naša skrb
    12:40 Will i Grace, humoristična serija
    13:10 Will i Grace, humoristična serija
    13:40 Supergirl
    14:40 Vaše zdravje naša skrb
    15:00 Top Gear: Extra Gear
    15:25 Top Gear: Extra Gear
    16:00 Top Gear: Extra Gear
    16:30 Top Gear: Extra Gear
    17:00 Naša mala klinika
    17:55 Svet
    18:55 Will i Grace, humoristična serija
    19:20 Will i Grace, humoristična serija
    19:45 Svet
    20:00 V borbi je moč
    22:05 Prvi ulov
    00:00 Agent u bijegu
    01:55 Glasbeni mikser
    06:00 Pavza!
  • POP TV - utorak

    06:00 24UR
    06:55 OTO čira čara
    06:56 Luna Petunia
    07:05 Rainbow Ruby
    07:30 Maša i medvjed
    07:40 Medo Grizli i male napasti
    07:45 Viking Viki
    08:00 Vaše zdravje naša skrb
    08:15 Usodni diamanti
    09:10 Usodni diamanti
    10:20 Djevojka imena Feriha
    11:05 Djevojka imena Feriha
    12:10 Sveti Maik
    13:00 TV prodaja
    13:20 Vrtičkanje
    13:55 Zdravo, Tereza!
    14:25 Na granici
    15:30 Sveti Maik
    16:30 24UR popoldne
    17:00 Usodni diamanti
    17:55 Usodni diamanti
    18:50 24UR - vreme
    18:55 24UR
    20:00 Najini mostovi
    21:00 Na granici
    21:50 Preverjeno
    22:50 24UR ZVEČER
    23:35 Chicago u plamenu
    00:25 Šifra zločina
    01:20 24UR ZVEČER
    01:55 Pavza!
    06:00 24UR
  • KINO - utorak

    06:20 Miris uspjeha
    08:10 Sekunda za smrt, filmski program
    10:00 Bože sačuvaj
    12:25 Družinsko potovanje
    14:30 Lilli mala vještica
    16:15 Američki nogomet
    18:10 Ljubav i orhideje
    20:00 Dok nas jackpot ne rastavi
    21:50 Savršena formula
    23:45 Noa
    02:25 Dan obuke
    04:45 NOĆNI PROGRAM

John Newman i Milky Chance na Exitu

Nova engleska soul zvezda John Newman, nastupiće u subotu 11. jula, a indie-pop duo Milky Chance 12. jula na glavnoj
{title} - {opis}

ROBMATIC - novi švajcarski DJ star u Beogradu!

U petak 21. Jula na gradskom splavu Lasta nastupiće nova švajcarska Tech-House zvezda - ROBMATIC ROBMATIC je nova sjajna zvezda