• RTV Slovenija 1 - utorak

    06:10 Kultura
    06:15 Odmevi
    07:00 Dobro jutro
    09:10 Izodrom, posebna oddaja za otroke
    10:00 Poročila
    10:05 Dobrodošli pri Jonu, Žareča Špelca, serija
    10:10 Mandi, Ptiček, serija
    10:15 Rija in Krokodil, Noč čarovnic, serija
    10:20 Vse o Rozi, Capkova osupljiva jutranja poslastica, serija
    10:30 Ernest in Celestinca, Veliki zlobni medved, serija
    10:40 Dobrodošli pri Jonu, Piknik, serija
    10:45 Džamila in Aladin, Berač za en dan, serija
    10:55 Špasni učitelj, Rambo, serija
    11:20 Vem!, kviz, show
    11:55 Prišla je sreča, Ko si zapadel v krizo, serija
    13:00 Prvi dnevnik
    13:35 Sport
    13:40 Vreme
    13:50 TV IZLOŽBA
    14:05 Divjina v srcu, britanska nadaljevanka
    14:55 Res čuden kamen, Vihar
    15:45 Lili in Čarni zaliv, Čarnomorski pokal, serija
    15:55 Mili in Moli, S kolesom v šolo, serija
    16:05 Govoreči Tom in prijatelji, Odločni program, serija
    16:15 Smrtonosni dinozavri, Čutila brez primere, serija
    16:45 Govoreči Tom in prijatelji, Smešni robot Galileo, serija
    17:00 Poročila ob petih
    17:45 Vreme
    17:50 Mestne promenade, Kamnik
    18:15 Pepa Praščić
    18:25 Vem!, kviz, show
    18:50 Vreme
    18:55 Dnevnik
    19:25 Slovenska kronika
    19:45 Sport
    19:55 Vreme
    20:00 Dekameron, O uročenem pismu, serija
    20:35 Free spirits - Samosvoji, Nazrul
    20:50 Muzej norosti, dokumentarni film
    21:45 Na kratko, Integracija, Dokumentarni
    21:55 Vreme
    22:00 Odmevi
    22:35 Kultura
    22:40 Sport
    22:45 Vreme
    22:50 Pričevalci, Jože Černe
    01:40 Dnevnik Slovencev v Italiji
    02:05 Dnevnik
    02:35 Slovenska kronika
    02:50 Sport
    02:55 Vreme
    03:00 Napovedujemo
  • RTV Slovenija 2 - utorak

    06:00 Napovedujemo
    08:00 Zgodbe iz školjke, Bine: Zbiramo pogum, serija
    08:20 Biba se giba, Biba in Hlipavček, serija
    08:45 Srečo kuha Cmok, Tista o soli, serija
    09:00 Simfonorije, Zaklad, serija
    09:05 Napovedujemo
    09:50 Videotrak
    10:50 #vadidoma, prikaz vaj za vadbo doma
    11:00 Najnovejše o koronavirusu, prenos novinarske konference
    11:30 Dobro jutro
    12:35 Izodrom, posebna oddaja za otroke
    13:20 Dobrodošli pri Jonu, Žareča Špelca, serija
    13:25 Mandi, Ptiček, serija
    13:30 Rija in Krokodil, Noč čarovnic, serija
    13:35 Vse o Rozi, Capkova osupljiva jutranja poslastica, serija
    13:45 Ernest in Celestinca, Veliki zlobni medved, serija
    14:00 Dobrodošli pri Jonu, Piknik, serija
    14:05 Govoreči Tom in prijatelji, Izgubljeni prijatelj, serija
    14:10 Špasni učitelj, Rambo, serija
    14:35 #vadidoma, prikaz vaj za vadbo doma
    14:45 Joker, kviz
    15:35 Zmage so doma: rokomet - evropsko prvenstvo: Španija: Hrvaška, finale, posnetek
    17:30 Prišla je sreča, Ko si zapadel v krizo, serija
    18:25 50 knjig, ki so nas napisale, Fran Saleški Finžgar: Pod Svobodnim soncem
    18:35 V svojem ritmu, Rock, serija
    19:05 Zgodbe iz školjke, Bisergora: Prijateljstvo na preizkušnji, serija
    19:20 Od popka do zobka, Glas in govor, serija
    19:35 Govoreči Tom in prijatelji, Neznosna vročina, serija
    19:50 #vadidoma, prikaz vaj za vadbo doma
    20:00 Drugačen ženski svet, Kenija, serija
    20:55 Ločitve, britanska nadaljevanka, serija
    21:55 Koncert doma, Hamo & Peter Dekleva
    22:30 Bravo!
    00:15 Meje mojega jezika so meje mojega sveta, dokumentarni film
    01:10 NaGlas!, Tanja Ribič
    01:25 Videotrak
    02:00 Info kanal
    04:00 Info kanal
    06:00 Napovedujemo
  • RTV Slovenija 3 - utorak

    06:30 Primorska kronika
    06:50 Tele M, regionalna informativna oddaja, informativni
    07:10 Novinarska konferenca ministrice za izobraževanje Simone Kustec po potrditvi zakonskega paketa za blažitev posledic epidemije, 29. 3. 2020
    07:20 S-prehodi, Prenovljena Primorska poje, informativni
    07:50 Rojaki, oddaja o zamejcih
    08:00 Dober dan, Koroška, oddaja slovenskega sporeda ORF Kärnten
    08:30 Poročila
    08:40 Novinarska konferenca ministra za zdravje Tomaža Gantarja po potrditvi zakonskega paketa za blažitev posledic epidemije, 30. 3. 2020
    09:00 Novinarska konferenca ministra za notranje zadeve Aleša Hojsa in infektologinje Bojane Beović o širitvi koronavirusa in ukrepih, 30. 3. 2020
    09:30 Poročila
    09:40 Izjava vodje poslanske skupine NSi Jožefa Horvata o vladnih ukrepih
    09:45 Odmevi
    10:25 Izjava evropskega poslanca LMŠ Klemna Grošlja po posvetu z notranjim ministrom Alešem Hojsem o aktivaciji 37. a člena, 27. 3. 2020
    10:30 Poročila
    11:00 36. nujna seja Odbora za finance
    19:00 Dnevnik, Slovenska kronika, Šport in Vreme s slovenskim znakovnim jezikom
    20:00 Dnevne novinarske konference vlade, posnetek
    23:00 Odmevi
    23:40 Dnevnik Slovencev v Italiji
    00:05 Primorska kronika
    00:25 Tele M, regionalna informativna oddaja, informativni
    00:50 20. nujna seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo (predstavitev kandidata za ministra za notranje zadeve Aleša Hojsa)
  • Kanal A, SLO - utorak

    06:00 Glasbeni mikser
    07:00 Svet doma
    07:30 Naša mala klinika
    08:10 Mamica
    08:35 Mamica
    08:55 Plava krv
    09:40 Dr. House, dramska serija
    10:30 Dr. House, dramska serija
    11:15 Mamica
    11:40 Mamica
    12:05 Plava krv
    12:50 Drugo lice planine
    13:45 S.W.A.T. - Specialci
    14:35 S.W.A.T. - Specialci
    15:20 Shark Tank
    16:15 Dr. House, dramska serija
    17:05 Dr. House, dramska serija
    18:00 Svet doma
    18:25 Naša mala klinika
    19:15 Mamica
    19:35 Mamica
    20:00 S.W.A.T. - Specialci
    20:45 S.W.A.T. - Specialci
    21:35 Lov do smrti
    23:20 Univerzalni vojnik 3, igrani film, akcijski
    00:55 Glasbeni mikser
    06:00 Glasbeni mikser
  • POP TV - utorak

    06:00 24UR
    06:55 OTO čira čara
    06:56 Hajdi
    07:15 Rev & Roll štirikolesniki
    07:25 Hello Carbot
    07:40 Ghost Mecard žogice
    07:55 Maša i Medvjed
    08:10 Luna Petunia
    08:20 Reka ljubavi
    09:10 Kad srce kaže da
    10:00 24UR - posebne novice
    10:15 Govoreči Tom in prijatelji
    10:25 Između dvije vatre
    11:15 Između dvije vatre
    12:00 Ćerke
    12:55 24UR - posebne novice
    13:25 Polona ga žge
    13:50 Reka ljubavi
    14:50 Kad srce kaže da
    15:40 Bit ćeš moja
    16:30 24UR popoldne
    17:00 Između dvije vatre
    17:50 Između dvije vatre
    18:35 Tri mucke
    18:50 24UR - vreme
    18:55 24UR
    20:00 Najini mostovi
    20:50 Dobri zdravnik
    21:40 24UR ZVEČER
    22:20 Pogumni
    23:00 Lucifer
    23:50 Vesele raspuštenice
    00:35 Dobri zdravnik
    01:15 24UR ZVEČER
    02:15 Zvoki noči
    06:00 24UR
  • KINO - utorak

    07:05 Mangupi, igrani, film
    08:50 Tesar
    10:25 Sve djevojke me žele ubiti
    12:00 Blefer
    14:15 Dad's Army
    16:00 Vesela galama
    18:05 Sve što djevojka može...
    20:00 Vruća potjera
    21:35 Bože sačuvaj
    23:25 Zastave naših očeva
    01:35 Hronike gavrana
    03:00 Smešno na smrt
    04:35 NOĆNI PROGRAM

John Newman i Milky Chance na Exitu

Nova engleska soul zvezda John Newman, nastupiće u subotu 11. jula, a indie-pop duo Milky Chance 12. jula na glavnoj
{title} - {opis}

ROBMATIC - novi švajcarski DJ star u Beogradu!

U petak 21. Jula na gradskom splavu Lasta nastupiće nova švajcarska Tech-House zvezda - ROBMATIC ROBMATIC je nova sjajna zvezda