• RTV Slovenija 1 - subota

    06:25 Kultura
    06:35 Odmevi
    07:00 Zgodbe iz školjke, Čudogozd: Raketa, serija
    07:10 Lojzek, Lojzek, nariši mi vrtiljak, serija
    07:15 Balončkovo, Barve, serija
    07:25 Ava, Riko, Teo, Želvice, serija
    07:30 Kalimero
    07:45 Mimi in Liza, Nevidna riba, serija
    07:50 Knjiga o džungli, Pogumni mungo, serija
    08:00 Studio Kriškraš, Ples, serija
    08:20 Ribič Pepe, Rut in zobozdravnik, serija
    08:45 Govoreči Tom in prijatelji, Srečno mesto, serija
    08:55 Firbcologi, O šepetanju, tovornih ladjah in klicanju duhov, serija
    09:20 Male sive celice, serija
    10:00 Izzivalci, EBU dokumentarni film, Ada: Preudarno s hrano, serija
    10:15 Najboljše počitnice na svetu
    10:35 Osvežilna fronta, Stres, serija
    11:00 Moj pogled na znanost, Življenje z roboti - prof. dr. Marko Munih, Dokumentarni
    11:25 TV IZLOŽBA
    11:45 Tednik
    12:35 Kaj govoriš? = So vakeres?
    13:00 Prvi dnevnik
    13:15 Sport
    13:20 Vreme
    13:25 O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalna oddaja
    13:50 TV IZLOŽBA
    14:05 Od blizu, pogovorna oddaja z Vesno Milek, Nika Kljun
    14:55 Poklic: domorodec, avstralska dokumentarna oddaja, Dokumentarni
    15:45 TV IZLOŽBA
    16:00 Naš vsakdanji kruhek, Sosed sosedu sosed, serija
    16:30 Na vrtu, izobraževalno-svetovalna oddaja
    17:00 Poročila ob petih
    17:10 Sport
    17:15 Vreme
    17:20 Duhovni utrip, Kurban bajram
    17:40 Slovenski magazin
    18:10 Ozare
    18:15 Italijanska kuhinja s Catherine, oddaja o kuhanju
    18:45 Erika, Modro presenečenje, serija
    18:55 Vreme
    18:57 Dnevnik
    19:15 Sobotni dnevnikov izbor
    19:25 Utrip
    19:45 Sport
    19:55 Vreme
    20:00 Šta smo još Bogu zgrešili?
    21:40 Poročila
    21:50 Sport
    21:55 Vreme
    22:00 Sluškinjina priča
    22:50 Bez ljubavi
    00:50 Dnevnik Slovencev v Italiji
    01:20 Dnevnik
    01:35 Sobotni dnevnikov izbor
    01:45 Utrip
    02:00 Sport
    02:05 Vreme
    02:10 Napovedujemo
  • RTV Slovenija 2 - subota

    06:05 Videotrak
    07:00 Dobro jutro, poletni izbor
    09:00 Spomini, prof.dr. Zdenko Roter, Dokumentarni
    11:20 Italijanska kuhinja s Catherine, oddaja o kuhanju
    11:45 Italijanska kuhinja s Catherine, oddaja o kuhanju
    12:10 Mame
    12:35 Mame
    13:00 Muzikajeto, Mongolija/The Ih Tsetsn Ensemble
    13:30 Zmage so doma: Olimpijske igre 2016 - Rokomet (M): Danska - Francija, finale
    14:40 Zmage so doma: Olimpijske igre 2016 - namizni tenis (M), finale
    15:35 C. Monteverdi: Orfej, opera (Solisti, Komorni zbor in Baročni orkester Akademije za glasbo, Egon Mihajlović)
    17:30 Bolnišnica New Amsterdam, ameriška nadaljevanka, serija
    18:15 Bolnišnica New Amsterdam, ameriška nadaljevanka, serija
    19:00 Videotrak
    20:00 Poletni koncert iz Schönbrunna 2015, Dunajski filharmoniki in Zubin Mehta
    21:35 Sledi, dr. Pavel Turner (1842-1924), Dokumentarni
    22:00 Poletna noč - Poklon Elzi Budau
    23:50 Videotrak
    00:50 Info kanal
    04:00 Info kanal
    06:00 Napovedujemo
  • RTV Slovenija 3 - subota

    07:00 Primorska kronika
    07:20 Tele M, regionalna informativna oddaja, informativni
    07:35 Izjave po srečanju delovne skupine za covid-19 pri ministrstvu za delo
    07:55 Izjava predstavnice NIJZ-ja o aktualnih razmerah v zvezi s koronavirusom in klopnimi boleznimi
    08:00 Mostovi - Hidak, magazinska informativna oddaja, informativni
    08:30 Odmevi
    09:00 41. nujna seja Odbora za delo, družino, socialne zadeve in invalide, 6. 7. 2020
    15:50 Izjave o sporni prenočitvi ministrice Aleksandre Pivec v Izoli
    16:00 Na tretjem ..., O spremembah volilne zakonodaje
    16:45 39. nujna seja Odbora za zdravstvo, 10. 7. 2020
    17:55 Poročila ob petih
    18:05 Nadaljevanje 17. redne seje Odbora za infrastrukturo, okolje in prostor, 14. 5. 2020
    19:50 Izjava predstavnice NIJZ-ja o aktualnih razmerah v zvezi s koronavirusom in klopnimi boleznimi
    20:00 Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
    20:20 Sobotni dnevnikov izbor s slovenskim znakovnim jezikom
    20:25 Utrip s tolmačem
    20:40 Šport s slovenskim znakovnim jezikom
    20:50 Vreme s slovenskim znakovnim jezikom
    21:00 Pogovori z osamosvojitelji, Milan Kučan
    21:50 20. redna seja Odbora za delo, družino, socialne zadeve in invalide, 8. 7. 2020
    23:10 Dnevnik Slovencev v Italiji
    23:35 Primorska kronika
    23:55 8. redna seja Odbora za zdravstvo, 4. 6. 2020
    02:55 8. redna seja Odbora za kulturo, 10. 6. 2020
  • Kanal A, SLO - subota

    06:00 Glasbeni mikser
    07:00 Pazi, kamera!
    07:20 TOM AND JERRY: BACK TO OZ
    08:45 Otkvačeni detektivi
    10:45 Andrija i Anđelka
    11:25 Najbrži i najžešći
    13:25 MotoGP - kvalifikacije VN Katarja
    15:55 Teorija velikog praska
    16:20 Teorija velikog praska
    16:45 Teorija velikog praska
    17:05 Teorija velikog praska
    17:30 Teorija velikog praska
    18:10 StendAp predstavlja
    18:35 Lepo je biti sosed
    19:25 Andrija i Anđelka
    20:00 Top Gear
    20:30 UEFA Liga prvakov: Barcelona - Napoli
    22:55 Andrija i Anđelka
    23:25 UEFA Liga prvakov - vrhunci dneva
    23:50 Rivijera, serija
    00:40 Rivijera, serija
    01:50 Glasbeni mikser
    06:00 Glasbeni mikser
  • POP TV - subota

    06:00 24UR
    06:55 OTO čira čara
    06:57 PJ Masks, animirana serija
    07:05 Robocar poli
    07:20 Leo in Tig
    07:45 Wissper
    08:00 Mala miška Mia
    08:20 Robocar Poli: Gasilski junaki
    08:35 Regal Academy
    09:25 My little pony - prijateljstvo je čarolija
    09:45 Rainbow Ruby
    10:10 Luna Petunia
    10:30 Ghost Mecard žogice
    11:00 Maggie i Bianca
    11:30 Maggie i Bianca
    11:55 Maggie i Bianca
    12:25 Ledene princeze
    14:25 Skrivnostno življenje Marilyn Monroe
    16:00 Majmunska posla
    17:45 Ljubezen po domače
    18:50 24UR - vreme
    18:55 24UR
    20:00 Sve što djevojka može...
    21:45 Prevarana
    23:15 Moving Romance, američki film
    01:00 Zvoki noči
    06:00 24UR
  • KINO - subota

    06:45 Fini momci spavaju sami
    08:15 Vremenski putnik
    09:40 Lilli mala vještica
    11:15 Deadly Attraction
    13:00 Stari prijatelji
    14:40 Samo posao
    16:15 U dobru i zlu
    18:15 Policijska akademija
    20:00 Dobar posao u Šangaju
    21:40 Ben Hur
    23:40 ONE MAN'S HERO
    01:55 Astronautova žena
    03:40 Šminkeri
    04:20 NOĆNI PROGRAM

John Newman i Milky Chance na Exitu

Nova engleska soul zvezda John Newman, nastupiće u subotu 11. jula, a indie-pop duo Milky Chance 12. jula na glavnoj
{title} - {opis}

ROBMATIC - novi švajcarski DJ star u Beogradu!

U petak 21. Jula na gradskom splavu Lasta nastupiće nova švajcarska Tech-House zvezda - ROBMATIC ROBMATIC je nova sjajna zvezda